O firmie

Astra Technology jest firmą z wieloletnią tradycją – założona została w 1990 roku. Od samego początku działalności prężnie się rozwija i jest związana z branżą komputerową. Specjalizujemy się w odzyskiwaniu danych z nośników elektronicznych. Zajmujemy się również serwisowaniem i sprzedażą części oraz komponentów komputerowych. Stale podnosimy jakość naszych usług przez liczne inwestycje w najnowsze technologie. Dzięki nimi poprawiamy skuteczność i efektywność naszych działań.

Od wielu lat współpracujemy z największymi firmami z branży: Acer, Lenovo, Medion, Hewlett-Packard. Bardzo cenimy sobie wzajemne zaufanie, rzetelność oraz uczciwość w kontaktach biznesowych. Każde zlecenie jest dla nas nowym wyzwaniem, a każdego klienta traktujemy indywidualnie. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych techników, którzy mają dostęp do najnowszych światowych technologii. Gwarantujemy zadowolenie naszych klientów.

Naszym głównym założeniem jest świadczenie wysokiej jakości usług, które będą opłacalne dla obydwu stron: dla nas oraz naszych partnerów. Nasze działania spotykają się z dużym uznaniem ze strony klientów i kontrahentów. Doceniają krótki czas realizacji powierzonych zadań oraz długofalową współpracę, która oparta jest na wzajemnym szacunku.

Wypracowaliśmy politykę minimalizująca powstawania odpadów, poprzez nasze umiejętności i doświadczenie przywracamy zużyty sprzęt i części, nadajemy im ponownie wartość użytkową. Pozostałe zaś odpady są skrupulatnie segregowane i poddawane procesom recyklingu.

Zapraszamy do stale powiększające się grona naszych zadowolonych partnerów.